CENTRUM SZKOLEŃ DLA
JEDNOSTEK FINANSÓW
PUBLICZNYCH 

PLATFORMA UBEZPIECZENIOWA. Wszystko w jednym miejscu!!!

amiast przeszukiwać dziesiątki stron www o ubezpieczeniach, powiedz nam co Cię interesuje. Pokażemy Ci jak sprawnie i szybko uporać się z ubezpieczeniem, którego akurat dzisiaj potrzebujesz.

Do tej pory, elitarna usługa brokerska była zarezerwowana dla podmiotów gospodarczych, urzędów i instytucji. Teraz z nieodpłatnej usługi na najwyższym poziomie możesz skorzystać nie ruszając się z miejsca. Oferujemy wyłącznie produkty ubezpieczeniowe, które uzyskały naszą rekomendację.

Chcesz sprawdzić składkę - skorzystaj z KALKULATORÓW.

 

 

Różnice między zwykłą "Porównywarką" ubezpieczeń a Platformą ubezpieczeniową doskonale obrazuje taki przykład: Jeżeli chcesz mieć dostęp do wielu programów telewizyjnych, nie musisz podpisywać umów z dostawcami każdego z nich. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy operatora, który dostarczy Ci wybrane przez Ciebie programy. I zapewne nie będzie Cię interesowało, czy program będzie pobierany z satelity A czy B. Zadaniem operatora jest wybrać takie źródło, żeby zapewnić Ci obraz i dźwięk na najwyższym poziomie, bez zakłóceń, bez przerwy i na czas.Ta sama zasada obowiązuje w Platformie Ubezpieczeniowej. Porównaliśmy warunki ubezpieczenia kilkunastu ubezpieczycieli w każdym z proponowanych ubezpieczeń i wybraliśmy te, które zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale przede wszystkim są dla naszego Klienta bezpieczne i przydatne. Wyeliminowaliśmy produkty zawierające "pułapki, drobne druczki i gwiazdki". Wybranym, udzielamy rekomendacji brokreskiej - a to zobowiązuje.


Swoją drogą wiele osób, które samodzielnie wybrały ubezpieczenie, chciałoby cofnąć swoją decyzję, kiedy okazuje się, że niską składkę, którą zapłacili, tłumaczy szereg wyłączeń i ograniczeń w umowie, którą podpisali. Coż z tego, że składka wydaje się bardzo atrakcyjna, skoro udział własny wynosi np. 30% wartości szkody, albo żeby otrzymać odszkodowanie należy spełnić kilka dodatowych warunków?

Na Platformie Ubezpieczeniowej umieszczamy wyłącznie produkty, które zostały przez nas sprawdzone, "wypróbowane", mające swoją historię i są bezpieczne dla naszych Klientów. Takie, które kupilibyśmy sami. To chyba najlepsza rekomendacja.

Zapraszam Państwa do skorzystania z Platformy. Jeżeli dzisiaj nie ma któregoś z potrzebnych Państwu ubezpieczeń, proszę skorzystać z Formularza INNE. Znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Przy doborze produktów i ubezpieczycieli sprawdzamy nie tylko cenę i warunki. Badamy też ilość sporów ubezpieczyciela z klientami o wypłatę odszkodowań i świadczeń. Coż z tego, że Ubezpieczyciel X oferuje rewelacyjne ubezpieczenie za absolutnie promocyjną składkę, skoro setki roszczeń klientów znajdują swój finał w sądzie?

Marek R. Jankowski

 

 

 

Proszę, poleć tę stronę znajomym!

Tutaj wpisz adres e-mail:Nowości