CENTRUM SZKOLEŃ DLA
JEDNOSTEK FINANSÓW
PUBLICZNYCH 

Kilka słów wprowadzenia...

latforma ubezpieczeniowa, jaką Państwu rekomendujemy, jest najlepszym sposobem na zawarcie ubezpieczenia, które przeszło pozytywnie proces weryfikacji przez kancelarię brokerską pod kątem jakości, realności, wiarygodności zapisów no i oczywiście przystępnej ceny. Wszystkie przedstawione produkty uzyskały rekomendację brokerską.

Platforma to nie jest jedynie miejsce, gdzie można zawrzeć potrzebne ubezpieczenia. Tutaj można też zlecić wykonanie programu ubezpieczeniowego, składającego się z wielu elementów. Programu w pełni zabezpieczajacego zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze.

 Na Platformie znajdziecie Państwo ubezpieczenia z kilku dziedzin: Ubezpieczenia na życie, Odpowiedzialności cywilnej, Ochrony Prawnej, Ubezpieczenia zabowiązań spółek i wiele innych. Platforma rozwija się stale. Warto więc dodać link do swoich "ulubionych". Warto tutaj wracać.

Szczególnie polecam Państwu projekt restrukturyzacji umów ubezpieczenia grupowego na życie dla osób, które chcą zachować przywileje i korzyści wynikające z ubezpieczenia grupowego, ale umowę ubezpieczenia w ich imieniu zawierać będzie wyspecjalizowany outsourcer. Oznacza to uwolnienie kierowników jednostek finansowanych ze środków publicznych od dopowiedzialności za zawarte umowy, w kontrekście opinii Ministerstwa Finansów oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku.


    Marek R. Jankowski

 

 

You need to upgrade your Flash Player

 

Proszę, poleć tę stronę znajomym!

Tutaj wpisz adres e-mail:
 

 

Nowości